۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
جام جهانی ناجی رمزارزها می‌شود؟

تهدیدهای مهمی در بازار وجود دارد که ممکن است بیت کوین را به سطح ۱۰ هزار دلار و یا حتی کمتر سوق دهد. همچنین روند نزولی کاهش سرمایه‌گذاری صندوق‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال ادامه دار است.

فردای اقتصاد: بیت کوین این هفته مجددا وارد محدوده ۱۵ هزار دلار شد. عمده دلیل این ریزش برمی‌گردد به فروش اتریوم‌های به سرقت رفته از صرافی FTX.

در هفته گذشته علی‌رغم شرایط رکودی بازار برخی از رمزارزها، مانند توکن‌های هواداری برخی تیم‌های محبوب با درصد برد بالا، توانستند رشد قابل توجهی ثبت کنند. با وجود اینکه کریپتوکارنسی برای اولین بار به شکل پررنگ و به صورت اسپانسرینگ در جام جهانی حاضر می‌شود، اما جو نامساعد حاکم بر بازار، مانع از اثرگذاری این رخداد بزرگ ورزشی بر روی جامعه رمزارزها گشت.

از طرف دیگر تهدیدهای دیگر مهمی در بازار وجود دارد که ممکن است بیت کوین را به سطح ۱۰ هزار دلار و یا حتی کمتر سوق دهد. همچنین روند نزولی کاهش سرمایه‌گذاری صندوق‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال ادامه دار است.

با این وجود سرمایه‌گذاری در این حوزه، حتی به صورت اندک، وجود خواهد داشت و بررسی پرتفو رفتار بزرگان بازار کریپتوکارنسی می‌تواند برای سرمایه‌گذاران خرد می‌تواند باشد.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار