بازارها

سایر رسانه‌ها

 • آمار عجیب سرقت خودروهای ساخت داخل

  آمار عجیب سرقت خودروهای ساخت داخل

  سخنگوی فرماندهی انتظامی کل کشور گفت: نود درصد خودروهای سرقتی ساخت داخل هستند.

 • بازار سیگار ایران در سلطه دو برند خارجی

  بازار سیگار ایران در سلطه دو برند خارجی

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ٧٥ درصد بازار فروش داخلی سیگار در اختیار این ٢ شرکت خارجی قرار دارد و این مسأله خلاف منافع ملی و در مسیر آسیب به سلامت جامعه است.

 • روایتی عجیب از مزایده ۱۰۶۲ خودرو لوکس

  روایتی عجیب از مزایده ۱۰۶۲ خودرو لوکس

  سازمان اموال تملیکی قرار است به‌زودی تعداد قابل‌توجهی بنز، ب‌ام‌دبلیو، پورشه، تویوتا، لکسوس، کیا، هیونداری و... که از پنج سال پیش در گمرک خاک می‌خورده‌اند را در قالب برگزاری مزایده بفروشند. در قرارداد ذکر شده این خودروها با موتور خاموش واگذار خواهند شد.

 • درخواست وکیل خانواده مهسا امینی از چک دوربین پلیس

  درخواست وکیل خانواده مهسا امینی از چک دوربین پلیس

  صالح نیکبخت  درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش گفت: تقاضا کردیم در اجرای نظر رییس قوه قضاییه، هیاتی حقیقت یاب برای رسیدگی به کل موضوع و سیر حرکت از زمانی که مهسا در پارک طالقانی دستگیر شده و نیز تمام عکس‌ها و فیلم هایی که از لحظه دستگیری ایشان و بردن او به داخل بند و انتقال او از بند به پلیس امنیت مورد بررسی قرار گیرد و آن عکس ها و فیلم‌ها و نیز فیلم دوربین پلیسی که روی لباس های او نصب شده بود و حتی او به دخترخاله مهسا گفته بود که شما نیایید جلو و عکس شما هم می‌افتد و من مجبورم شما هم ببرم و اظهارات او در دادسرا همه در معرض قضاوت عمومی قرار گیرد.

 • قاچاقچیان سیگار در مولوی

  قاچاقچیان سیگار در مولوی

  نمایندگان فروش شرکت‌های خارجی چند ملیتی jti و bat با ماهیت انگلیسی، آمریکایی و ژاپنی بازار مولوی تهران را محلی برای فروش محصولات قاچاق سیگار کرده‌اند.