۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
خبر مهم درباره تحویل اموال مسروقه مشتریان بانک ملی

طبق اعلام بانک ملی، اموال مکشوفه از سرقت صندوق های اجاره ای شعبه دانشگاه این بانک تحت نظارت مرجع قضایی در حال تحویل به صاحبان آنها است.

پس از گذشت حدود ۳ ماه از سرقت صندوق‌های اجاره‌ای شعبه دانشگاه بانک ملی، امروز این بانک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:  مطابق دستور بازپرس، بانک ملی ایران در نخستین مرحله به مرور در حال تحویل مصنوعات طلا  به صاحبان آن  است.

لازم به ذکر است، اموال مذکور توسط صاحبان آن ها طی روز های گذشته در اداره امور شعب مرکزی بانک ملی ایران در تهران مورد شناسایی قرار گرفت و احراز مالکیت شد.

ماجرای سرقت از بانک ملی

در تعطیلات خردادماه امسال  سارقان با ورود به شعبه بانک ملی رو به روی دانشگاه تهران، ۱۶۸ صندوق امانت و بخشی از تجهیزات اتاق سرور و مرکز مانیتورینگ این شعبه را به سرقت بردند که بلافاصله و بعد از گذشت چند روز سارقان توسط نیروی انتظامی دستگر و اموال مسروقه نیز کشف و ضبط شد.

 بعد از دستگیری سارقان شعبه دانشگاه بانک ملی و بازگرداندن اکثر اموال مسروقی، نحوه شناسایی اموال مسروقه و جبران خسارات مشتریان صندوق های امانات بانک ملی در دستور کار این بانک قرار گرفت.

تفکیک اموال مسروقه و تعیین مالکیت مشخص هر یک از آنها ضرورتی اجتناب ناپذیر بود و اجرای دقیق این موضوع، مستلزم  اقدامات اساسی توسط مرجع قضایی، پلیس آگاهی، صنف طلا و جواهر و بانک ملی ایران است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها