۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
عربستان هواپیماهای ایران را دور می‌زند؟/ حاجی‌ها همچنان سرگردان!

رییس سازمان هواپیمایی اظهار داشت: درخواستی برای تعیین شرکتی به عنوان معین ایران ایر در پروازهای ایران ایر داده شده که هنوز با این موضوع موافقت نشده و در حال پیگیری از وزارت امور خارجه هستیم.

ایلنا: محمد محمدی‌بخش در نشست خبری امروز با بیان اینکه امسال دو برابر سال گذشته زائر به حج تمتع اعزام خواهد شد، گفت: سال گذشته ۴٠ هزار حاجی اعزام شد اما امسال برنامه ریزی‌ها برای جابه جایی بیش از دو برابر تعداد زائر سال گذشته انجام شد و نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌تریاست. از تجربه اعزام ۴٠ هزار در سال گذشته برای اعزام حدود ٩٠ هزار حاجی در سال جاری استفاده کردیم.  

وی ادامه داد: درخواستی برای تعیین شرکتی به عنوان معین ایران ایر در پروازهای ایران ایر داده شده که هنوز با این موضوع موافقت نشده و در حال پیگیری از وزارت امور خارجه هستیم.

رییس سازمان هواپیمایی افزود: از ٢٠ فرودگاه کشور پروازهای حج تمتع انجام می‌شود و ٣٠ درصد زائران از ترمینال سلام فرودگاه امام انجام خواهد شد. 

محمدی بخش درباره بار مجاز حاجیان گفت: اقلام ممنوعه مشخص است و با توجه به سختی گیری‌ها در مقصد حاجیان باید به لیست اقلام ممنوعه توجه داشته باشند.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha