۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵
بدرقه مسافران در این فرودگاه‌ها ممنوع شد! / ماجرا چیست؟

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه همراهان زائران سرزمین وحی برای بدرقه به فرودگاه‌ها نروند گفت: زائران از همراه داشتن اقلام ممنوعه خودداری کنند.

تسنیم: سردار محسن عقیلی در نشست خبری پروازهای حج با اشاره به ممنوعیت بدرقه زاران در فرودگاه‌های کشور، اظهار کرد: با توجه به این‌که بدرقه در فرودگاه، وضعیت عمومی رفت و آمد را تحت الشعاع و مشکلاتی را به وجود آورد طی هماهنگی صورت گرفته با کاروان‌ها و ...، مراسم بدرقه خارج از فرودگاه در حسینیه‌ها یا مکان‌های دیگر انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر همراه نداشتن اقلام ممنوعه در سفرهای حج افزود: اقلام ممنوعه بیشتر شامل داروهای خاص است که ممکن است خارج از کشور ممنوعه باشد. با ارسال پیامک به زائران، موارد ممنوعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان این‌که تجهیزات مورد نیاز در فرودگاه‌های کشور تامین شده است، تصریح کرد: در زمان حاضر آمادگی داریم عملیات بزرگ حج را پشتیبانی کنیم و وظایف پلیس فرودگاه را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با تاکید بر این‌که خواسته‌هایی را برای بهتر انجام شدن کار داریم، گفت: از طریق سرشماره‌های مشخص، پیام‌هایی را برای زائران ارسال می‌شود. خواهش می‌کنم عزیزان به خاطر رفاه خودشان و سفر ایمن و راحت و این‌که باعث سرگردانی سایر حجاج کاروان‌های دیگر نشوند حتما به مطالب و پیامک‌های ارسال توجه کنند.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار