وزارت راه برای این افراد خانه می‌سازد
۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۶

وزیر راه و شهرسازی از آمادگی وزارت راه برای تامین مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های متاهلی خبر داد.

 تسنیم: مهرداد بذرپاش از آمادگی وزارت راه وشهرسازی برای تامین مسکن اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها، کارکنان دانشگاه‌ها و همچنین خوابگاه‌های متاهلی خبر داد و اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی آمادگی دارد تا در خصوص مسکن هیئت علمی دانشگاه‌ها, کارکنان و خوابگاه‌های متاهلی در همکاری با دانشگاه‌ها و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گام‌های موثری بردارد.

وی افزود: هر کدام از واحدهای دانشگاهی فنی و حرفه‌ای اراضی مازاد داشته باشند در اختیار تولید مسکن دهند تا در همکاری مشترک با وزارت راه و شهرسازی در تولید مسکن صرف شود.

وی گفت: وزارت راه و شهرسازی در توافق با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه آزاد، و همچنین واحدهای فنی و حرفه‌ای در تولید مسکن و اجرای طرح نهضت ملی همکاری می کند تا به اجرای قانون جهش تولید مسکن سرعت بدهد.

وی تصریح کرد: سال آینده دانشگاه‌های ما پیشتاز نهضت تولید مسکن برای استادان، کارکنان دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های متاهلی خواهند شد.

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات کاربران

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 13
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مسعود IR ۱۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  یه فکری به حال معلولین بی خانه بکنید چیزی ازتون کم نمیشه
 • رضا IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  برو چاله های راهها ی بین شهری پر کن
 • متقاضی مسکن مهر IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
  مگه مسکن مهرهای شعرهای دیگه مسکن مهر نیستند و یا متقاضیانی بالای 13 سال نداریم .مثلا مسکن مهر مهیارکلا ساری را چرا تحویل ندادید . در مضاحبه ای از متقاضی مسکن مهر پرسیدند چقدر ضاحب خونه شدید گفت 80 میلیون تونان در صورتیکه در شهر ساری خارج شهر برید بپرسید چقدر از مردم گرفتند .
 • علی کازرون IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶
  وزارت راه منازل ما که در حریم راه قرار نهاده اند تعیین تکلیف کند یا آزاد کند تا ما خانه های تخریب شده خودمان را بازسازی کنیم یا تملک نماید استان فارس شهرستان کازرون محور کازرون بالاده فراشبند روستای سیف باد با گوگل ارت سرچ کنید ببینیدو ۱۶ سال است که سرگردانیم بین اداره راه و راه وشهرسازی وبنیادمسکن

پربیننده‌ترین‌ها

پربیننده‌ترین‌ها از دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار دیگر رسانه‌ها

آخرین اخبار