• تبعات قطعنامه شورای حکام برای ایران چیست؟

  تبعات قطعنامه شورای حکام برای ایران چیست؟

  قطعنامه سه کشور اروپایی بریتانیا، آلمان و فرانسه علیه ایران در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تصویب شد.قطعنامه‌ای که از تهران می‌خواهد همکاری‌اش را با آژانس تقویت و ممنوعیت ورود بازرسان ارشد آژانس به ایران…

ادامه اخبار

پربحث‌ترین خبرها

 • گرم‌ترین و سردترین مناطق کشور

  گرم‌ترین و سردترین مناطق کشور

  اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های هواشناسی کشور نشان می‌دهد که بین خنک‌ترین و گرم‌ترین مناطق کشور در شبانه روز گذشته حدود ۴۰ درجه اختلاف دما وجود دارد.

 • آخرین خبرها در مورد شیوع تب دنگی در کشور

  آخرین خبرها در مورد شیوع تب دنگی در کشور

  معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی ۱۵۱ بیمار قطعی تب دنگی در کشور تاکنون خبر داد و گفت: پشه آئدس به استان تهران نرسیده و فقط یک بیمار (مسافر) شناسایی شده است.

 • تکبیف نفتکش توقیف شده توسط ایران

  تکبیف نفتکش توقیف شده توسط ایران

  رویترز اعلام کرد نفتکش متعلق به شرکت شورون که بیش از یک سال پیش توسط ایران توقیف شده بود، در روز پنجشنبه رهسپار آب‌های بین‌المللی شده است.

 • مبلغ جدید جریمه برای حرکات نمایشی

  مبلغ جدید جریمه برای حرکات نمایشی

  جریمه انجام حرکات نمایشی با خودرو یا موتورسیکلت در بازنگری انجام شده از سوی دولت و پلیس راهور افزایش چشمگیری داشته و به نیم میلیون تومان رسیده است.

 • آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده ابلاغ شد؟

  آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده ابلاغ شد؟

  در پی انتشار آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده و اعلام شرایط جالب آن، پس از گذشت بیش از ۱۳ ماه از زمان ارائه مجوز واردات خودروهای کارکرده توسط مجلس به دولت؛ سوال اینجاست که به یکباره چه شد که در روزهای آخر دولت سیزدهم، این آیین‌نامه ابلاغ شد؟ نکته جالب‌تر اینجاست که این دولت «آفر» ویژه برای مردم عادی قائل شده و بدون هیچ محدودیت و مانعی و حتی بدون نیاز به ثبت سفارش در ازای هر کد ملی، اجازه ورود خودروی با سن سه تا پنج سال به مردم داده است!.