• تصویر بازار مسکن در شهریور

  تصویر بازار مسکن در شهریور

  با افزایش احتمال احیای برجام در ماه گذشته، تورم ماهانه مسکن به یک درصد کاهش یافت و حجم معاملات هم افت شدیدی را تجربه کرد.

ادامه اخبار

بازارها

سایر رسانه‌ها

 • یک شب عروسی چقدر برای عروس و داماد خرج دارد؟

  یک شب عروسی چقدر برای عروس و داماد خرج دارد؟

  این روزها با آغاز ماه ربیع الاول، باز برگزاری مراسم های عروسی دوباره داغ شده است. در این میان یکی از مشکلات و موانع جوانان در امر ازدواج، هزینه‌های هنگفت برگزاری مراسم عروسی است که به عروس و داماد و خانواده‌‍‌هایشان تحمیل می‌شود. اما این هزینه‌ها چقدر برای خانواده داماد آب می‌خورد؟ گزارش زیر تلاشی است برای برآورد بودجه برگزاری یک عروسی متوسط در سال ۱۴۰۱ با حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ میهمان.

 • فروش آیفون ۱۴ در مشهد ممنوع شد

  فروش آیفون ۱۴ در مشهد ممنوع شد

  طبق تصویر اطلاعیه‌ای که توسط اتحادیه صنف خدمات تلفن همراه و تجهیزات مخابراتی مشهد به فروشگاه‌های فروش تلفن همراه اعلام شده، فروش آیفون ۱۴ در این شهر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

 • میانبری برای آسان کردن واردات خودرو

  میانبری برای آسان کردن واردات خودرو

  عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن از تصویب اصلاحیه ماده ۱۰ طرح اسقاط خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

 • ارجاع پرونده مهسا امینی به دادسرای جنایی با عنوان «قتل»

  ارجاع پرونده مهسا امینی به دادسرای جنایی با عنوان «قتل»

  صالح نیکبخت گفت: خانواده مهسا خواستار تشکیل یک کمیته حقیقت‌یاب مستقل با حضور 3 تا 5 پزشک معتمد خانواده هستند ... بر اساس اعلام پزشکان متخصص و کارشناسان مستقل، مرگ مهسا هیچ ارتباطی با بیماری قبلی ایشان که برداشتن یک خال یا غده کوچک در بالای چشم ایشان بوده، ندارد. ضمن اینکه مهسا در گذشته هیچ سابقه بیماری قلبی و عروقی و کلیوی نداشته است.

 • رفع مشکل آب اصفهان با پول بیشتر؟

  رفع مشکل آب اصفهان با پول بیشتر؟

  هیئت وزیران در جلسه امروز (یک‌شنبه) با تأمین اعتبار لازم برای رفع مسائل و مشکلات آبی در استان اصفهان موافقت کرد.